Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

computer monitor

Kurslarımızı İnceleyin...Dersler Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın...

Kurslarımız Keman Dersi , Gitar Dersi , Piyano Dersi , Viyola , Konservatuara Hazırlık Eğitimi , Şan Eğitimi , Çello Dersi , Bas Gitar Dersi , Bağlama Dersi ,

Bağlama

blog post image

 

Bağlama derslerimiz, öğrencinin isteğine bağlı olarak haftada bir veya iki gün birer saat olmak üzere dershanemizde veya evinizde birebir(özel) olarak verilmektedir.

Bağlama derslerimiz, Bağlama düzeni ve Bozuk düzeni(kara düzen) olmak üzere iki ayrı kategoride ele alınmaktadır. Öğrenci, öğrenmek istediği tarz ve kategoriyi kendisi belirler.

Ders günleri ve saatleri öğrencinin kendi isteğine göre belirlenir.

Öğrenci Bağlama Eğitiminin yanı sıra, aynı ders içerisinde uygulamalı olarak Nota, Usul, Solfej, Türk Halk Müziği Nazariyatı derslerini de alacaktır.

Eğitim süresi haftada bir ders saati baz alındığı taktirde 2 yıldır. Bu süre birer yıllık iki kur halinde tamamlanır. İlk bir yıllık kuru(eğitim dönemini) tamamlayan öğrenci eğer isterse ikinci kura devam eder. İkinci kur profesyonel amaçlı olup meslek edindirmeye yöneliktir. İkinci kuru da başarı ile tamamlayan öğrencilerimize başarı derecesini de belirten dershanemize özel bitirme belgesi(sertifika) verilir.