Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

computer monitor

Kurslarımızı İnceleyin...Dersler Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın...

Kurslarımız Keman Dersi , Gitar Dersi , Piyano Dersi , Viyola , Konservatuara Hazırlık Eğitimi , Şan Eğitimi , Çello Dersi , Bas Gitar Dersi , Bağlama Dersi ,

Çello Dersi

blog post image

Eğitmenlerimiz hobi amaçlı eğitimler vermenin yanı sıra, hem yurt içi hem de yurtdışındaki Çello / Viyolonsel eğitimi veren üniversitelere hazırlanmak isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel programlar hazırlamaktadırlar. Kişiye özel bu programlarda eğitmenlerimiz sınavına girilecek okulun beklentilerine göre düzenledikleri Çello / Viyolonsel derslerinin yanı sıra; solfej, teori ve duyma becerileri gibi konularda da öğrencilerini okulun beklenti seviyesinin üzerine çıkarmayı hedefleyen dersler yapmaktadırlar.

Ders günlerimiz eğitmenimize ve öğrencimize uygun bir gün ve saat seçilerek programlanmaktadır. Bunu bizimle yüz yüze ya da telefonda görüşerek programlayabilirsiniz. Haftanın 7 günü sabah 11:00’den akşam 20:00’e kadar açığız. Hafta içi ve hafta sonu programlarımız mevcuttur. Herhangi bir seviye ve yaş farkı gözetilmemektedir.

Çello dersimiz haftada 1 gün ve 1 saat olmak üzere özel ders olarak yapılmaktadır. Herhangi bir kur dönemi söz konusu olmadığından istediğiniz an gelip başlayabilirsiniz.

Ders ücretlerini öğrencilerimiz ister ders başına saat ücreti şeklinde, ister aylık (derse başlarken 4 ders toplu) olarak ödeyebilmektedirler.

Eğer enstrümanınız yoksa eğitmenlerimiz çello alımları konusunda da danışmanlık hizmeti vermektedirler.

İstediğiniz takdirde bizi önceden arayarak eğitmenlerimizle yüz yüze görüşmek için randevu alabilir, seviyeniz hakkında bilgi sahibi olabilir, eğitmenlerimize derslerin işleyişi ve enstrüman ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu yöneltebilirsiniz. (Bu kesinlikle herhangi bir ücrete tabi değildir.) Ayrıca aklınıza takılan her türlü soru için de bize de aşağıdaki numaradan ve mail adresimizden ulaşabilirsiniz.