Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

computer monitor

Kurslarımızı İnceleyin...Dersler Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın...

Kurslarımız Keman Dersi , Gitar Dersi , Piyano Dersi , Viyola , Konservatuara Hazırlık Eğitimi , Şan Eğitimi , Çello Dersi , Bas Gitar Dersi , Bağlama Dersi ,

Konservatuara Hazırlık

blog post image

Özel yetenek sınavları na hazırlanmak isteyen öğrenciler, yaşayacakları süreçleri çok iyi bilen ve kendilerini okullardaki sistemlere ve hocaların tavırlarına göre hazırlayan profesyonellerle çalışmak zorundadırlar.

Ne kadar yetenekli olursanız olun, gireceğiniz sınavlarda anlayış olarak sadece yeteneğin gözetilmediğini, esas amacın elemek olduğunu bilmelisiniz. Bu nedenle yeteneğin yanı sıra bilgi ve pratik çok önem kazanmaktadır. 

 Bilgisi, pratiği ve sınavda ne istendiğini doğru bir şekilde kavrayan öğrenci kendisinden çok daha yetenekli olan kişileri geride bırakacak ve sınavı kazanacaktır. 

 Türkiye’deki müzik okullarının ve bu okullardaki kontenjanın sınırlı oluşu nedeniyle bu sınavlara ciddi bir hazırlık geçirdikten sonra girebilirsiniz.

Başakşehir Müzik Merkezi de sizleri sınavlara hazırlayacak,  konuyla ilgili en fazla bilgi ve deneyimi olan ciddi bir kadro bulunmaktadır. Yüzlerce öğrenciyi sınavlara hazırlamış ve müzik okullarına sokmuş öğretmenlerle çalışıyoruz.

 Ve bu öğretmenlerin yetiştirdiği öğrenciler müzik sektörü nde ya da  devlet sanatçısı olarak meslek yaşamlarına devam ediyorlar. İstanbul Müzik Akademisi seçkin kadrosuyla bu yıl sizin de kazanmanız için çaba gösterecek.